4 aplikacje, dzięki którym Twoje Instastory wzbudzi uwagę - Brandmotion Skip to main content

4 aplikacje, dzięki którym Twoje Instastory wzbudzi uwagę

Autor: 10 lipca 202312 lipca, 2023Social Media

InstaStory to skrót od Instagram Story, czyli funkcji dostępnej na platformie społecznościowej Instagram. Jest to krótki filmik lub zdjęcie udostępniane przez użytkowników, które jest widoczne przez okres 24 godzin. InstaStory jest często wykorzystywane do pokazywania bieżących wydarzeń, codziennych aktywności czy tworzenia krótkich relacji w formie wideo lub zdjęć, które można udostępnić swoim obserwującym na Instagramie.

INSHOT

InShot to popularna aplikacja mobilna do edycji zdjęć i wideo. Jest dostępna na platformach Android i iOS i oferuje szereg narzędzi i funkcji, które umożliwiają użytkownikom tworzenie i edytowanie zawartości multimedialnej.

Za pomocą InShot możesz przycinać i kadrować filmy, dodawać efekty specjalne i filtry, nakładać muzykę i dźwięki, dodawać teksty i naklejki, regulować jasność, kontrast i nasycenie obrazu, tworzyć kolaże z wielu zdjęć oraz wiele więcej. Aplikacja oferuje również funkcję edycji zdjęć, umożliwiając retuszowanie, dodawanie filtrów, tworzenie kolaży i dostosowywanie parametrów obrazu.

InShot jest użytecznym narzędziem dla osób, które chcą tworzyć i dostosowywać swoje zdjęcia i filmy w łatwy i intuicyjny sposób, bez konieczności korzystania z bardziej zaawansowanego oprogramowania edycyjnego.

UNFOLD

Unfold to popularna aplikacja mobilna, dostępna na platformach Android i iOS, która umożliwia tworzenie stylowych i estetycznych prezentacji w formie historii (stories) na platformach społecznościowych, takich jak Instagram, Snapchat czy Facebook.

Aplikacja Unfold oferuje różnorodne szablony i układy, które umożliwiają użytkownikom tworzenie spójnych i atrakcyjnych historii. Można wybrać spośród wielu dostępnych stylów, które zawierają eleganckie czcionki, efekty przejść, tła i grafiki, tworząc unikalne i profesjonalnie wyglądające prezentacje.

Dodatkowo, Unfold umożliwia dodawanie tekstu, naklejek, ikon i innych elementów graficznych, aby spersonalizować historie. Aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy mogą tworzyć wysokiej jakości prezentacje.

Unfold stał się popularnym narzędziem dla osób, które chcą wyróżnić się na platformach społecznościowych poprzez stylowe i kreatywne historie, dodając profesjonalny wygląd do swojej zawartości.

MOJO

MOJO to popularna aplikacja mobilna, dostępna na platformach Android i iOS, która umożliwia tworzenie dynamicznych i efektownych animowanych prezentacji w formie historii (stories) na platformach społecznościowych, takich jak Instagram, Snapchat czy Facebook.

Aplikacja MOJO oferuje szeroki wybór gotowych szablonów, które zawierają animacje, efekty specjalne, dynamiczne przejścia, teksty i grafiki, aby stworzyć atrakcyjne i profesjonalnie wyglądające historie. Możesz łatwo dostosować szablony, dodając swój własny tekst, obrazy i filmy, aby spersonalizować prezentacje.

Dodatkowo, MOJO umożliwia dostosowywanie stylu animacji, kolorów, czcionek i innych elementów, aby dopasować historie do swojego własnego brandingu lub estetyki. Aplikacja oferuje intuicyjny interfejs, który umożliwia łatwe tworzenie i edycję animowanych historii, nawet dla osób bez doświadczenia w projektowaniu.

MOJO jest często wykorzystywane przez influencerów, marketerów i twórców treści, którzy chcą wyróżnić się na platformach społecznościowych poprzez profesjonalnie wyglądające i kreatywne historie. Dzięki dynamicznym animacjom i efektownym efektom, MOJO pozwala tworzyć porywające i angażujące prezentacje, które przyciągają uwagę widzów.

STORYART

StoryArt to popularna aplikacja mobilna, dostępna na platformach Android i iOS, która umożliwia tworzenie artystycznych i kreatywnych historii (stories) na platformach społecznościowych, takich jak Instagram, Snapchat czy Facebook.

Aplikacja StoryArt oferuje szeroki wybór gotowych szablonów, motywów i filtrów, które pomagają w tworzeniu spójnej i atrakcyjnej zawartości. Można wybierać spośród różnych stylów, takich jak vintage, minimalistyczny, kolorowy czy elegancki, aby dostosować historie do swojego własnego gustu i estetyki.

Dodatkowo, StoryArt umożliwia dodawanie tekstu, naklejek, emotikon i innych elementów graficznych, aby wzbogacić historie i przyciągnąć uwagę widzów. Aplikacja oferuje także narzędzia do edycji zdjęć, które pozwalają na retuszowanie, dostosowywanie jasności, kontrastu, nasycenia i innych parametrów obrazu.

StoryArt zapewnia łatwy i intuicyjny interfejs, który umożliwia szybkie tworzenie i edycję historii. Możesz łatwo dodawać zdjęcia i filmy, a następnie personalizować je za pomocą dostępnych narzędzi i efektów. Aplikacja oferuje również regularne aktualizacje, wprowadzając nowe szablony i funkcje, aby użytkownicy mieli dostęp do świeżych i innowacyjnych możliwości tworzenia historii.

StoryArt jest popularnym narzędziem dla osób, które chcą wyróżnić się na platformach społecznościowych, tworząc artystyczne i atrakcyjne historie. Dzięki bogatej bibliotece szablonów i narzędzi do personalizacji, aplikacja umożliwia tworzenie wysokiej jakości i profesjonalnie wyglądających historii, które przyciągają uwagę i angażują widzów.

Darmowa analiza
odbierz darmową konsultację

Opracowanie Strategii - ikona

Analiza Kanałow
Social Media

Oferta Analiza - ikona

Opracowanie Skutecznej
Strategii

Średni Koszt - ikona

Unikalne Wskazówki
za Darmo

Skontaktuj się z nami i odbierz darmową konsultacje, która zostanie przygotowana indywidualnie dla Twojej firmy. Zbadamy szczegółowo Twoją branżę oraz konkurencję, a następnie dobierzemy najlepsze rozwiązania, które pomogą Ci skutecznie zwiększyć sprzedaż produktów lub usług.

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY

Podobał Ci się wpis? Zostaw swoją ocenę!

Wybierz odpowiednią ocenę klikając na gwiazdkę.

Średnia ocen: 4.8 / 5. Całkowita ilość ocen: 43

Nie ma jeszcze ocen, bądź pierwszy.